kwietnia 08, 2014

MY ESOTIQ | Dream: Zostań Modelką KONKURS !!Mam dziś dla Was informację o konkursie organizowanym przez markę ESOTIQ. Jest to marka produkująca bieliznę, stroje kąpielowe, koszulki, piżamy oraz szlafroki. Jeżeli marzysz o tym, aby zostać modelką to teraz jest szansa! :) Wystarczy zgłosić się na stronie www.mydream.esotiq.com wypełniając formularz. Nagrodą jest uczestnictwo w kampanii reklamowej marki esotiq na sezon jesień-zima 2014r.!

Kilka słów od firmy:"Czy kiedykolwiek marzyłaś o międzynarodowej karierze modelki? Jeśli tak, to ESOTIQ i wiodąca agencja modelek AVANT MODELS pomoże spełnić te marzenia!

My ESOTIQ Dream: Zostań Modelką to autorski projekt marki ESOTIQ we współpracy z AVANT MODELS, wiodącą agencją modelek w Polsce, która pod swoimi skrzydłami ma tak znane top-modelki jak Joanna Krupa czy Kasia Struss. Celem konkursu jest spełnienie dziewczęcych marzeń o karierze modelki. Nagrodą główną jest uczestnictwo w kampanii reklamowej marki ESOTIQ na sezon jesień-zima 2014 oraz możliwość podpisania kontraktu z agencją modelek oraz wiele innych atrakcyjnych nagród! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.mydream.esotiq.com!"
Każde zweryfikowane zgłoszenie nagradzane jest maską do biustu ESOTIQ FORMULA przy dowolnych zakupach w sklepach Esotiq.To jak skusicie się? :)

pozdrawiam,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Cosmetics my Addiction | Beauty Blog , Blogger