czerwca 29, 2017

Męskim okiem - szampon przeciwłupieżowy od Dermofuture

Szampon przeciwłupieżowy oraz zapobiegający wypadaniu włosów od Dermofuture

Witajcie,

Dziś trochę nietypowo, bo o męskiej pielęgnacji. Ale jak na kobiety przystało, na pewno nieraz zdarza się Wam doradzać chłopakowi czy mężowi w wyborze kosmetyku, więc może Was też to zainteresuje :) Jeżeli jesteście ciekawi czy ten szampon sprawdził się u mojego męża to zapraszam!

Szampon przeciwłupieżowy oraz zapobiegający wypadaniu włosów od Dermofuture

Szampon przeciwłupieżowy DF5 Dermofuture zawiera substancje o potwierdzonym działaniu przeciwłupieżowym: klimbazol oraz pirokton olaminy, które przywracają równowagę skóry głowy, likwidując widoczne oznaki łupieżu, oraz kompleks składników aktywnych HAIRNEW-2His, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. Szampon łagodnie myje włosy i oczyszcza z zanieczyszczeń, w delikatny sposób wymywając złuszczony naskórek skóry głowy. Wyraźnie nawilża i łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie swędzenia i dyskomfortu wywołanego przez łupież. Stosowanie szamponu DF5 powoduje, że włosy są miękkie i lśniące. Uzupełnieniem składu jest polimer, dzięki któremu włosy łatwiej się rozczesują i nie elektryzują się.
Wskazania: Przeciwłupieżowy i zapobiegający wypadaniu włosów szampon dla mężczyzn do codziennego stosowania.

Szampon przeciwłupieżowy oraz zapobiegający wypadaniu włosów od Dermofuture

Opakowanie / Konsystencja / Działanie

Opakowanie szamponu to wygodna, miękka tuba zamykana od spodu na klik. Zamknięcie działało do samego końca bez zarzutów, nie pękło ani szampon nie wyciekał, gdy stał pionowo. Konsystencja jest lekko gęsta, ale nie było żadnych problemów z wydostaniem produktu ze środka.
Szampon zdarzyło mi się również użyć, bo przecież muszę wiedzieć o czym piszę, mimo że mąż bardziej opowiada o produkcie ;) 
Bardzo podoba nam się efekt chłodzący, odczuwalne jest bardzo przyjemne mrowienie. Szampon ten dobrze oczyszcza włosy i ja nie miałam problemu z rozczesaniem włosów po umyciu. Pieni się bardzo dobrze i pozostawia włosy miękkie.
Szampon ma właściwości przeciwłupieżowe i to jest fakt. Działa, bo usuwa łupież i sprawia, że nie powraca, ale przy systematycznym stosowaniu, jak stwierdził mój mąż. Nie działa tak jak leczniczy szampon typu nizoral, tylko działa powierzchniowo i usuwa łupież.  
Jeżeli chodzi o wypadanie włosów to nie wypowiem się w tej kwestii, bo mężowi włosy nie wypadają tak jak mi, a ja sięgnęłam po niego tylko kilka razy ;)
Produkt jest też wydajny, bo używa już dość długo (z przerwami), a pachnie bardzo przyjemnie, męsko.

Szampon przeciwłupieżowy oraz zapobiegający wypadaniu włosów od Dermofuture

Cena / Dostępność

Szampon jest dostępny na stronie tenex.pl i kosztuje 18,99 zł.

Szampon przeciwłupieżowy oraz zapobiegający wypadaniu włosów od Dermofuture

Szampon sprawdza się, bo dobrze oczyszcza i sprawia, że włosy są miękkie, ale aby działał przeciwłupieżowo trzeba go używać systematycznie. Mąż stwierdził, że jest produktem jednym z wielu i nie wyróżnia się niczym charakterystycznym.

A po więcej informacji na temat wypadania włosów zapraszam Was TUTAJ. Tam znajdziecie przyczyny wypadania i porady na ten temat :)


pozdrawiam,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Cosmetics my Addiction | Beauty Blog , Blogger