września 06, 2017

Zdjęcia jak z polaroida + naklejki ze zdjęć, które możesz mieć zawsze przy sobie!


Witajcie!

Tym razem mam dla Was coś niekosmetycznego, a bardziej dekoracyjnego, a mianowicie zdjęcia od fotobum.pl :) Ja jestem osobą sentymentalną i lubię się otaczać pamiątkami, dlatego dziś chciałabym Wam pokazać co tym razem u mnie zagościło w mieszkaniu :) Zapraszam!

>> FotoBox idealny pomysł na prezent (fotoMagnesy + fotoStojak)


fotoKwadraty
Wydrukuj zdjęcia z Instagrama, Facebooka i innych portali z klasyczną białą ramką wokół zdjęcia. Do fotoKwadratów dołączony jest pakiet samoprzylepców, dzięki którym możesz je także przykleić w dowolne miejsce. 
rozmiar zdjęć 7,5 x 7,5 cm
gruby sztywny papier
biała ramka


FotoKwadraty od razu przykuły moją uwagę. Nie mam już nigdzie miejsca na ramki, ale miałam puste miejsce na szafie, dlatego od razu wiedziałam gdzie trafią :) Zdjęcia nie mają od razu naklejonych przylepców dzięki temu nie musimy ich używać w formie samoprzylepnej, możemy też je gdzieś powiesić, np. na mini spinaczach, albo włożyć w ramkę. Do zestawu otrzymujemy właśnie bardzo wygodne w użyciu przylepce, dzięki nim łatwo nakleić je na zdjęcia i następnie w miejsce, które wybraliśmy :) Próbowałam też tego przylepca od razu odkleić od zdjęcia, bo nakleiłam za dużo i zeszło bez problemu :)


Ja wybrałam sobie miejsce przy drzwiach do pokoju, jest tam duża szafa, której boczna ścianka stała taka pusta i czekała na coś :) W końcu się doczekała pięknych zdjęć oraz naklejek, które pokażę Wam niżej. Całość według mnie wygląda świetnie i w razie potrzeby zdjęcia odklejają się nie zostawiając śladu na szafie :) 
Ja wzięłam pakiet 20 szt. zdjęć, który kosztuje 19,90 zł, dostępny jest też pakiet 40 szt., a więcej na stronie fotobum.pl.


fotoNaklejki Fotonaklejki ze zdjęciami to nowoczesny sposób by miłe wspomnienia były blisko. Możesz je umieścić na laptopie, kubku, telefonie, kalendarzu czy zeszycie. Są trwałe i wodoodporne, trzymają się wszystkich gładkich powierzchni.
    wymiar naklejki 3x3 cm
    folia błyszcząca
    pakiet zawiera 48 naklejek


Skusiłam się też na mini naklejki, pozostając w temacie naklejania i ozdabiania szafy :) Naklejki są małe, więc w sumie im mniej detali tym lepiej, chociaż jakość jest super i zdjęcia Mai wyglądają świetnie! Fajnym pomysłem jest wydrukowanie w ten sposób naklejek z dowolnym obrazkiem, bądź napisem, czy imieniem i naklejeniem tego na przybory szkolne dziecka :) Dzięki temu nic nie zginie, chyba kiedyś sama spróbuję tak zrobić :D


Naklejki odklejają się idealnie i nic się nie rwie przy odklejaniu. A naklejki można też nakleić np. do kalendarza, by mieć swoje ulubione wspomnienia bliżej :) Można też stworzyć swoje własne wlepki do Bullet Journal :) Tak naprawdę jest masa pomysłów, które można zrealizować właśnie za pomocą tych naklejek.
Pakiet 48 naklejek kosztuje 19,90 zł (w prezencie teraz do zamówienia gratis jedna kartka naklejek ze zwierzętami z literkami), a więcej na stronie fotobum.pl.


Oba produkt wykorzystałam tak jak widać na zdjęciach, nie da się tego nie zauważyć i według mnie wygląda to świetnie :)  Naklejki przykleiłam również na rogach lusterka i myślę, że też ciekawie to wygląda, ale więcej ich w jednym miejscu wyglądałoby bardziej interesująco. W sumie można je nakleić wszędzie na gładkich powierzchniach:)

A więcej na stronie producenta fotobum.pl

Facebook: facebook.com/FOTOBUMpl
Instagram: fotoinspiracje_fotobumCo sądzicie o tych produktach? 
Ja je uwielbiam :)

pozdrawiam,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Cosmetics my Addiction | Beauty Blog , Blogger