grudnia 29, 2017

Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie z mułem wulkanicznym - Green i Pink

Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink

Ostatnio trochę męczyła mnie grypa żołądkowa i nie miałam kompletnie ochoty na nic oprócz leżenia przed telewizorem, albo spania. Ale czuję się odrobinę lepiej, na tyle aby posiedzieć przed komputerem i zebrać myśli i nadrobić bloga :) 
Dziś taki przyjemniejszy post, bo o dwóch maseczkach od Skin79 Hawaiian Mud, które udało mi się kupić w zawrotnej cenie 2,90 zł / szt. z powodu zbliżającego się terminu ważności. Ale o tym jak się sprawdziły zapraszam dalej :)

Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink
Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink

Innowacyjne wydanie masek w płacie Hawaiian Mud Sheet Mask to połączenie dobroczynnych właściwości glinki naturalnej z koreańską rutyną pielęgnacyjną. Maska w całości pokryta jest specjalną mieszanką glinki i mułu z wulkanicznych okolic Hawajów. To wyjątkowe błoto bogate jest w minerały, które wpływają na skórę kojąco, odmładzająco, wykazują korzystne działanie przy cerze trądzikowej, maska doskonale oczyszcza pory i reguluje wydzielanie sebum. 
Pink Vitality wzbogacono o wyciąg z hibiskusa, obfitującego w witaminę C,która wzmacnia skórę, uszczelnia naczynia krwionośne, dodaje blasku.
Green Soothing wzbogacono o wyciąg z owoców Noni, posiadający wyjątkowo silne właściwości odmładzające i regenerujące skórę. Zawiera bio-aktywne substancje przeciwutleniające i skutecznie zwalcza wolne rodniki.

Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink
Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink

Opakowanie / Aplikacja

Maska zamknięta w dużej saszetce, w sumie większej od mojej dłoni :D Może to stanowić jedynie problem w przechowywaniu. Na opakowaniu jest wiele napisów po chińsku, więc nie wiele da się zrozumieć i tylko mała naklejka z polskim opisem. Dobrze, że znajduje się rysunkowa instrukcja wraz z podanym czasem aplikacji, bo tak naprawdę nic więcej nie jestem w stanie się dowiedzieć z polskiego opisu niż cechy maseczki.

Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink

Po otwarciu opakowania nieźle się zdziwiłam co znalazłam w środku, bo tak dobrze oddzielonej maski w płacie jeszcze nie miałam!  Nie dość, że cała maska jest w takiej twardej folii, którą łatwo się ją wyciąga, to podzielona jest na dwie części przez co łatwo się nakłada. Dodatkowo każdy płat jest zabezpieczony z dwóch stron folią - z jednej przezroczystą, z drugiej białą, twardszą. No wow :) Maskę należy trzymać 30 minut.
Płat maski świetnie przylega do twarzy i trzyma się cały czas, póki nie zacznie zastygać, wtedy ją łatwo ściągnąć.

Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink
Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink

Działanie

Obie maski mają w składzie m.in. glinkę i muł wulkaniczny, które za zadanie mają zwężanie porów i regulację sebum, a zwłaszcza są dedykowane cerze trądzikowej. Ja cery trądzikowej nie mam, choć drobne niespodzianki pojawiają się i u mnie.
Po zdjęciu obu maseczek na twarzy pozostaje odrobina glinki, więc twarz należy umyć.

Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i PinkSkin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink


Skin79 Hawaiian Mud - Green (Zielona) - Cera po tej maseczce jest oczyszczona, pory są widocznie zwężone. Skóra jest bardzo gładka i miękka, do tego świetnie zmatowiona, ale brakuje mi tu nawilżenia, bo po zmyciu aż była nieprzyjemnie się napięta.

Skin79 Hawaiian Mud - Pink (Różowa) - Cera po tej masce również jest oczyszczona i pory również, skóra była ładnie zmatowiona, miękka i delikatnie rozjaśniona. Efekt zdecydowanie zauważalny, ale nieprzyjemne napięcie skóry po zmyciu również się pojawiło.

Skin79 Hawaiian Mud - Maski w płacie Green i Pink

Obie maski są naprawdę fajne i podobają mi się bardziej niż użycie samej glinki, która po chwili nieprzyjemnie zastyga. Tutaj dzięki płachcie nic takiego się nie dzieje. Sam efekt jest naprawdę fajny i chętnie kupiłabym ją ponownie w takiej niskiej cenie, w jakiej ją kupiłam (2,90 zł). W standardowej (20 zł) nie kupiłabym, wolałabym jednak skusić się na glinkę i uzyskać podobny efekt i mieć produkt na więcej niż raz ;)

Lubicie maski w płacie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Cosmetics my Addiction | Beauty Blog , Blogger