listopada 28, 2018

Yankee Candle - świeca o zapachu Misty mountains

Yankee Candle Misty mountains

Chwilę temu pojawił się u mnie nowy zapach - Misty Mountains i wyobraźcie sobie, że zostało mi go już tylko 1/3 słoika! Dlatego czas o nim napisać więcej, bo zdecydowanie już wyrobiłam sobie o nim zdanie :) Z resztą nie wiem czemu, ale lubię słowo "misty" i nie mogłam przejść obojętnie obok takiego zapachu :D Zapraszam!

Yankee Candle Misty mountains

Misty Mountains
"Misty Mountains" to zapach z kolekcji Q2 2018 - Yankee Candle.

Nuty głowy: sosna, mięta
Nuty serca: lawenda
Nuty dolne: paczula, wetiwer, cedr

Yankee Candle Misty mountains

Zapach ten miałam w wosku i po zapoznaniu się z nim zdecydowałam się na zakup średniej świecy. Ostatnio wolę kupować średnie świece, jakoś szybciej mi się je wypala i mogę kupować kolejne :D Bo do tej pory sięgałam po duże świece i część mi "zalega", bo dany zapach mi się przejadł ;)

Etykieta tego zapachu jest przepiękna, trochę w mrocznym klimacie, do tego ta mgła, góry i sam kolor wosku sprawia, że mam ochotę go postawić na półce i patrzeć się na nią <3
Świeca na sucho pachnie bardzo intensywnie, męsko, lekko słodko i świeżo zarazem. Ja uwielbiam męskie zapachy, ale takie z nutką świeżości i ten właśnie taki jest!

Yankee Candle Misty mountains

Pierwsze palenia nie były udane, ogólnie wosk mocno się roztapiał, aż do ścianek (z Illumą), ale zapach nie rozchodził się prawie w ogóle po mieszkaniu, czułam go zaledwie przy kominku. Ale z czasem czuć go było coraz bardziej (może to kwestia "ułożenia" olejków w wosku?) i tak jak teraz mam już 1/3 słoika to przy każdym paleniu jest go czuć, a najbardziej jak przechodzi się z pomieszczenia do pomieszczenia.

Dla mnie jest to delikatny, przyjemny dodatek do wieczornego odpoczynku, który nie sprawia, że boli głowa.

Podczas palenia zapach jest nieoczywisty. Jest trochę perfumowany, męski i nie przytłaczający, lekko świeży (zapewne daje takie wrażenie mięta, której wyraźnie nie czuć), ale też odrobinę słodki. Nie jest duszący.

 
Yankee Candle Misty mountains

Uważam, że ta kompozycja zapachów jest idealna na jesienne wieczory - męski, ale nie przytłaczający i lekko słodki. Mimo, że nie jest bardzo mocny to palę go często i jest ciekawym zapachem. Warto spróbować choć wosk, bo nie każdemu się może spodobać :) Ja uwielbiam męskie zapachy, więc dla mnie cudowny, choć lekki!


Znacie ten zapach?
Po jakie zapachy lubicie sięgać jesienią/zimą?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Cosmetics my Addiction | Beauty Blog , Blogger