stycznia 05, 2017

LIRENE | Dwufazowy płyn do demakijażu


Płyny dwufazowe uwielbiam. Są dużo lepsze od płynów micelarnych, zwłaszcza do demakijażu oczu. Nie jestem przywiązana do jednej marki i lubię testować nowości. Taką właśnie nowością u mnie jest płyn Lirene, który otrzymałam podczas warsztatów Meet Beauty, a później otrzymałam jeszcze jedno opakowanie, także jestem już po dwóch opakowaniach tego płynu. Zapraszam, więc do recenzji.Opakowanie / Konsystencja / Aplikacja

Opakowanie jest typowe dla płynów dwufazowych, bardzo wygodne w użyciu oraz z porządnym zamknięciem, które się nie odłamało. Samo opakowanie jest bardzo ładne, przezroczyste, przez co widać błękitny płyn. Aplikacja na wacik jest prawidłowa, nie wylewa się nadmiernie z opakowania. Płyn jest bezzapachowy, a konsystencja delikatnie tłusta, wodnista.


Działanie / Cena / Dostępność

Płyny dwufazowe lubię za to, że świetnie zmywają wodoodporny makijaż. Ten płyn również radził sobie z każdym wodoodpornym makijażem. Co prawda trwało to ciut dłużej, niż przy moim ulubionym płynie z Bielendy i trzeba było mocniej pocierać oko. Jeżeli chodzi o dodatkowy aspekt użycia płynu, czyli +15% dłuższe rzęsy, to nie zauważyłam dużej różnicy. Mam długie rzęsy, a nie wydają się dużo dłuższe po tych dwóch zużytych opakowaniach. Płyn ten u mnie nie podrażnił okolic oczu. Nie jest zbyt wydajny, przy codziennym używaniu wystarczył na około 3 tygodnie.
Płyn kosztuje około 12 zł, a dostępny jest w drogeriach i tam warto polować na promocje.


Płyn dwufazowy Lirene sprawdził się u mnie super, z przyjemnością zużyłam dwa opakowania, ale nie wiem czy do niego wrócę. Moim ulubieńcem nadal pozostaje dwufazówka z Bielendy.

pozdrawiam,


7 komentarzy:

 1. Miałam go i mimo obaw spisał się dobrze, bo zmywał porządnie i co najważniejsze nie szczypał mnie w oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja omijam szerokim łukiem płyny dwufazowe ;( nie lubię !

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy kiedyś miałam ten sam plyn ale mnie chyba podrażnił oczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie on nieszczególnie urzekł :)

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie niestety powodował szczypanie oczu :-( ja w ogóle z dwufazówkami się nie lubię

  OdpowiedzUsuń
 6. Rok 2016 i moje przejścia z 2 fazówkami, chwilowo skutecznie mnie zniechęciły do kolejnych eksperymentów :P

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Cosmetics my Addiction | Beauty Blog , Blogger