czerwca 09, 2019

Dlaczego w mojej kosmetyczce nie może zabraknąć białego podkładu? Co sądzę o Pro Foundation Mixer z NYX White

Co sądzę o Pro Foundation Mixer z NYX White

Długo się opierałam, by kupić biały podkład, bo myślałam, że jest mi to nie potrzebne... Z resztą rzadko mi się zdarzało, żeby trafić na podkład za ciemny (częściej właśnie za jasny). No ale trafiłam w całkiem ciemny podkład i biały mixer z NYX okazał się czymś genialnym...


ZOBACZ TEŻ... Przegląd moich podkładów + zestawienie z Liquid Control Eveline

Co sądzę o Pro Foundation Mixer z NYX White

Kilka słów o białym podkładzie NYX

Mixer NYX to płynny pigment do mieszania z podkładem. Jest dostępny w kilku odcieniach, ja sięgnęłam właśnie po najjaśniejszy - biały. Tak naprawdę przez Basię, która mnie hojnie obdarowywała odlewkami!
Podkład znajduje się w małej tubce o pojemności 30 ml, dodatkowo zapakowany z kartonik. Nie ma tam zbyt wielu informacji, ale w sumie nie ma takiej potrzeby ;) Za to jest napisane i pokazane jak używać.

Co sądzę o Pro Foundation Mixer z NYX White
Co sądzę o Pro Foundation Mixer z NYX White

Jak to działa?

Nie ma tutaj nic skomplikowanego, po prostu wylewamy na wierzch dłoni lub lepiej na jakąś (czystą) podstawkę i dodajemy biały pigment NYX. Ja dodaję go  partiami i porównuję z odcieniem skóry aż będzie idealnie pasować to nakładam na twarz. Gdy wyjdzie za jasny to mogę dołożyć ciemnego podkładu ;)
Kiedyś miałam sporo różnych podkładów, teraz ograniczam ich ilość, więc mam tak naprawdę jeden taki mega za ciemny. A przed zakupem podkładu staram się dobrze sprawdzić kolor, ale nie zawsze się uda.

Co sądzę o Pro Foundation Mixer z NYX White
Co sądzę o Pro Foundation Mixer z NYX White

Czy zmienia właściwości podkładu?

Szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby znacznie zmieniała się formuła podkładu, na pewno nie zmienia zapachu. Po prostu staje się jaśniejszy. Testowałam z wieloma różnymi podkładami i nie było problemów z trwałością. 
Jest bardzo wydajny i dostępny jest w przystępnej cenie.

Co sądzę o Pro Foundation Mixer z NYX WhiteCo sądzę o Pro Foundation Mixer z NYX White


 
Przyznam, że obecnie to jest mój must have podkładowy. Póki trafiam na za ciemne podkłady póty będę mieć ten produkt w kosmetyczce i nie wyobrażam sobie jak mogłam bez niego funkcjonować! :) A zdarzało się mieszanie dwóch podkładów (za ciemnego i za jasnego). W przyszłości sięgnę pewnie jeszcze o najciemniejszy odcień, żeby przyciemniać za jasne podkłady ;)

Znacie mixer white NYX?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Cosmetics my Addiction | Beauty Blog , Blogger