listopada 04, 2017

O mnie

  

Witaj na moim blogu! :)


Przy okazji jak już tu jesteś zapraszam Cię również na mój fanpage, gdzie informuję o wszystkim na bieżąco, a także na instagram, gdzie znajdziesz różnorodne zdjęcia oraz trochę więcej prywatnych zdjęć :) Będąc na instagramie koniecznie zajrzyj na mój instastory, bo tam publikuję codziennie wiele zdjęć i filmów z mojego codziennego życia :)
Mam na imię Justyna i mam 28 lat, jestem rodowitą białostoczanką, ale od ponad 4 lat mieszkam w Gdyni. A przyjechałam tutaj za moim ówczesnym chłopakiem - teraz mężem ;)
Od sierpnia 2014 jestem szczęśliwą mężatką, a od sierpnia 2016 mamą :) Do tego moje urodziny wypadają w tym samym miesiącu, więc sierpień jest dla nas szczególnym miesiącem! <3

Jestem obecnie pracującą i blogującą mamą :) Praca, nie jest absolutnie związana z urodą, bo zajmuję się głównie rozliczeniami i odrobinę social media.
W wolnym czasie, którego nie mam aż tak wiele to  nadrabiam blogowe sprawy, albo po prostu odpoczywam :)

Jestem typem samouka - zdjęcia, które wykonuję na blogu uczyłam się robić sama metodą prób i błędów, czytając poradniki i szukając porad w internecie. Używam aparatu Nikon D3200. Dzięki blogowi nauczyłam się korzystać w programów graficznych, m.in. photoshopa czy photoscape.
Używam też teł od printea.pl oraz blendy, która w ponure dni uratowała niejedno zdjęcie :)

Uważam, że jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i staram się często uśmiechać :) Blogowanie to moja pasja i uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Zaczynałam w 2011 roku i od tego czasu wiele się zmieniło, oczywiście na plus, nie tylko jakość wpisów, czy zdjęć na blogu, ale i w moim życiu. 
Cera: Sucha, ze skłonnością do zaskórników, do tego naczynkowa

Włosy: przetłuszczające się u nasady, suche na końcach
Jeżeli masz do mnie jakieś pytania to zapraszam do kontaktu: wiczling.justyna@gmail.com

Copyright © 2016 Cosmetics my Addiction | Beauty Blog , Blogger